ZABAWKI GIGWI

GiGwi to firma założona w 2010 r. w Hongkongu. Od tego czasu bardzo dynamicznie się rozwija. Kieruje się założeniem, że człowiek i zwierzęta powinny spędzać czas na wspólnej zabawie, bez względu na różnice geograficzne czy kulturowe.

GiGwi oferuje dla kotów 7 linii zabawek, z których moje koty miały okazje przetestować już kilka rzeczy.

1. Absolutnym hitem jest linia Melody Chaser. Możemy wybrać ptaszka, mysz, jeża, pszczołę lub świerszcza, które przy każdym dotknięciu wydają dźwięk odpowiedni dla danego zwierzaka.

 

2. Drugą linią, która bardzo mi się podoba jest Refillable Catnip. To komplet składający się z małego pluszaka takiego jak np. wiewiórka, bóbr, żaba i zestawu trzech wkładów z kocimiętki.

3. W przypadku Saszy doskonale sprawdził się również Johny Stick. To gumowa pałka z wypustkami, nasączona zapachem kocimiętki, zakończona dużą ilością piór. Super nadaje się do aportowania i gryzienia. Na zdjęciu widać również tubę o długości około 16 cm. Wewnątrz niej schowana jest kulka z ogonkiem z piórek, przyczepiona do tuby elastyczną gumką. Tuba wydaje dźwięki przy każdej próbie pociągnięcia ogonka.

 

GiGwi przekonuje mnie przede wszystkim ciekawymi rozwiązaniami i przepięknym wykonaniem. Wszystkie zabawki są bardzo atrakcyjne wizualnie, przyjemne w dotyku i trwałe. Oczywiście musi znaleźć się też minus, a mianowicie mała dostępność na polskim rynku i dość wysokie ceny. Nie mniej jednak jeśli będziecie mieli okazję zakupić swojemu kotu prezent z GiGwi szczerze polecam.

1 Comment

  1. Avatar

    Three Hairy Herats

    22 marca 2018 at 13:11

    Myślę że u nas najlepiej sprawdziłby się zabawki z linii Melody Chaser, mamy myszkę z zooplusa która po dotknięciu piszczy i jest absolutnym hitem, zwłaszcza Psotka ją sobie upodobała.

Leave a Reply

CommentLuv badge
Close