THE MISS CAT sklep WSPÓŁCZESNEGO KOCIARZA

Pewnie pamiętacie, jak jeszcze kilkanaście lat temu, kociarza utożsamiano z dziwakami, starymi pannami, staruszkami. Taki obraz nie ma nic wspólnego ze współczesnym Kociarzem.

 

Współczesny Kociarz

   

  • to osoba odpo­wie­dzialna i świa­doma. Poko­chała koty ze względu na ich oso­bo­wość, jest zauro­czona ich tajem­ni­czo­ścią i indy­wi­du­ali­zmem. Wybie­ra­jąc kota, decy­duje się na adop­cję lub kupuje z legal­nej, zare­je­stro­wa­nej hodowli.
  • zdaje sobie sprawę z kocich potrzeb i wyma­gań. Dba o regu­larne wizyty u wete­ry­na­rza. Jeśli ma pro­blemy lub wąt­pli­wo­ści, nie boi się sko­rzy­stać z usług kociego beha­wio­ry­sty lub die­te­tyka.
  • pamięta, że jej kot to ści­sły mię­so­żerca. A co za tym idzie karmi go wyso­ko­mię­snymi pusz­kami, dietą BARF lub Whole Prey
  • jest na bie­żąco w mediach spo­łecz­no­ścio­wych. Prze­gląda kocie pro­file na face­bo­oku i insta­gra­mie. Bar­dzo moż­liwe, że sama taki pro­wa­dzi. Połowę zdjęć w jej tele­fo­nie to kocie minki i roz­koszne uję­cia łapek.
  • jest świa­do­mym kon­su­men­tem. Wybie­ra­jąc lego­wi­ska, zabawki czy inne kocie akce­so­ria kie­ruje się jako­ścią wyko­na­nia, bez­pie­czeń­stwem i este­tyką. Sama też lubi ota­czać się nie­ba­nal­nymi gadże­tami z kocim moty­wem.

                 

 

 

THE MISS CAT

 

Jeśli jesteście takimi właśnie współczesnymi Kociarzami, to z pewnością do gustu przypadnie Wam sklep internetowy THE MISS CAT. To młoda, polska marka ręcznie robionych akcesoriów dla kotów, oraz cała gama produktów dla Kociarzy. Pani Patrycja, założycielka poza prowadzeniem sklepu zajmuje się kocim behawioryzmem i petsitingiem. Dlatego też kocie potrzeby są jej bardzo bliskie. Co za tym idzie, sprzedając produkty w swoim sklepie stawia na pierwszym miejscu na funkcjonalność i wygodę połączoną z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

 

 

Pani Patrycja to osoba z ogromym sercem. Adoptowała kotkę Cleo ze Schroniska na Paluchu oraz Kizzy z warszawskiej lecznicy. W wolnym czasie angażuje się w różne akcje pomocowe na rzecz zwierząt. Między innymi wspomogła organizowaną przeze mnie w grudniu licytację charytatywną Kocia gwiazdka, na rzecz podopiecznych TOZ Ząbkowice Śl.

 

 

W sklepie THE MISS CAT znajdziecie różne akcesoria dla kotów takie jak np. legowiska, kocyki, domki. Oraz przedmioty codziennego użytku z kocimi motywami np. kubki, poduszki, koszulki… Postanowiłam wybrać 5 przedmiotów, które najbardziej przypadły nam i kotom do gustu.

 

Top 5 rzeczy ze sklepu THE MISS CAT

 

1. kopacz KICK & HUG – już kilkukrotnie na blogu zdarzało mi się polecać kopacze do zabawy dla kotów. Zabawka ma kształt podłużnej poduszki. Wykonana jest z miękkiego materiału i bawełnianych sznurków. W środku zaszyta jest kocimiętka. Kopacz pozwala kotu wykorzystać swój łowiecki instynkt. Idealnie nadaje się do polowania, tarmoszenia, wzbijania się zębami i pazurami, a na koniec odpoczynku. Na ten moment kopacze dostępne są w 8 kolorach i wzorach.

 

2. zabawki (piłeczki, myszki) – wykonane ręcznie, na szydełku, z bawełnianej włóczki organicznej. W środku dodatkowo mają schowaną kocimiętkę. Ponadto istnieje możliwość wyboru, czy do zabawki ma być dołączony dzwoneczek.

 

3.legowisko COTTON DREAMER – ręcznie wykonane, z bawełnianego sznurka. Zastosowanie naturalnego materiału pozwala kotu być bliżej natury i zapewni mu najwyższy komfort. Legowisko dostępne w wielu kolorach i czterech rozmiarach. To nie wszystko, istnieje możliwość zamówienia legowiska pod indywidualne kocie potrzeby.

4. naklejki do dekoracji domu – dostępne różne grafiki, cytaty, możliwy wybór kolorów. Naklejkami można wypełnić puste miejsce na ścianie, meblach, czy lustrze.

        

 

5.kubki – idealne dopełnienie wyposażenia kuchennego każdego kociarza. W końcu powszechnie wiadomo, że kawka w kubku z kocim motywem smakuje najlepiej. Dostępne pojemności 350 oraz 450 ml.

 

Spodobały Wam się prezentowane powyżej rzeczy dla kociarza? No to nie ma na co czekać. Zapoznajcie się z całą ofertą sklepu i wybierzcie prezent dla siebie i Waszego pupila.

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie media.jpg

Nie zapomnij śledzić Kotuszkowo na Facebooku i Instagramie

Leave a Reply

CommentLuv badge

Close