KONKURS

Uwaga, uwaga wielki konkurs z okazji miliona czytelników na blogu Kotuszkowo. Weź udział w losowaniu fantastycznej paczki pod choinkę dla swojego kota, a jednocześnie pomóż bezdomnym kotom, podopiecznym fundacji Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Ząbkowicach Śl.

▶️ CO JEST DO WYGRANIA

Paczka świąteczna dla kota o wartości 222 zł, a w niej same najlepsze rzeczy: ▪4 puszki Animal Island EU (kurczak/kaczka, kurczak/łosoś) ▪4 puszki Lovcat (indyk, indyk/gęś)▪2 puszki Purizon (kurczak/indyk) ▪przysmak tuńczyk Wiejska Zagroda▪5 paczek przysmaków Inaba Lincoln Petfood (filety z kurczaka, sosy, rolls)▪GenoMune Scanvet Poland syrop na odporność ▪GeriatiVet Cat VetExpert

▶️ CO NALEŻY ZROBIĆ:

❤️wpłać minimum 8 zł na podopiecznych TOZ odział w Ząbkowicach Śl. Pod tym linkiem znajdziecie skarbonkę Kotuszkowo a wszystkie darowizny trafią bezpośrednio do fundacji.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kotuszkowo

Bardzo ważna spraw, jeśli chcesz wziąść udział w konkursie, podpisz się nazwą lub imieniem i nazwiskiem, którym posługujesz się na Fb lub IG. Jeśli tego nie zrobisz, system zarejestruje Cię jako Anonimowy Pomagacz i przy losowaniu paczki prezentowej nie będziemy mogli wysłać do Ciebie nagrody.

❤️Będzie mi bardzo miło, jeśli zaobserwujesz profil Kotuszkowo, zaprosisz do udziału w konkursie dwie inne osoby oraz udostępnisz informację o konkursie.

CZAS TRWANIA: do 21 grudnia do godziny 20 można wpłacać. Po godzinie 21 podam zwycięzcę i poproszę o kontakt w celu ustalenia danych do przesyłki, tak żeby Wasz kociak mógł dostać swój prezent, jak najszybciej

REGULAMIN:

1.Organizatorem Konkursu jest autor bloga Kotuszkowo.pl

2.Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na stronie serwisu Facebook.com i Instagram. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, organizowany ani współorganizowany przez portal Facebook.com ani Instagram

3.Sponsorem nagród jest autor bloga Kotuszkowo.pl4.Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę ani na inne nagrody rzeczowe. Rezygnacja z części Nagrody oznacza rezygnację z całości Nagrody.

4.W celu pozyskania danych niezbędnych do przekazania Nagrody Organizator skontaktuje się ze Zwycięzcami za pomocą komentarza pod Pracą Konkursową.

5.Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach losowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1540 ze zm.).

2 komentarze

 1. Kamila

  20 grudnia 2021 at 23:39

  Dobry wieczór,
  widzę, że w skład paczki prezentowej wchodzi nowość, ostatnio dodana na zooplusie, karma mokra z Purizon.
  Czy przewiduje Pani może recenzję tejże karmy?
  Dzięki wiedzy zdobytej na Pani blogu wstępnie przeanalizowałam skład i wydaje się być okej, jednak nie ma to jak oko ekspertki 😉
  Pozdrawiam serdecznie! 🙂

  1. Kotuszkowo

   20 grudnia 2021 at 23:41

   Tak, przewiduję w styczniu recenzję 🙂

Leave a Reply

CommentLuv badge

Close